Philips BT5515/15 - Baardtrimmer - 40 lengtestanden - Zwart
Marke: Philips
Zustand wählen
Vorübergehend ausverkauft
Wir senden Ihnen eine E-Mail, wenn dieser Artikel wieder auf Lager ist.
Beschreibung
Mehr lesen
Spezifikationen
Mehr lesen
Productinformatie
EAN
Merk
Philips
Meegeleverde accessoires
Trimmer opzetstuk
Baardlengte
Langer dan 10 mm
Voedingstype
Accu
Met display
Nee
Type batterij
Lithium-Ion (Li-Ion)
Kleur
Zwart
Reparatie type
Carry-in
Uitzonderingen fabrieksgarantie
X
Ja
Fabrieksgarantie termijn
2 jaar
Verpakkingsinhoud
Trimmer, Lift & Trim kam, langebaard kam, oplader, luxe etui
Soort oplader
USB-lader
Aantal verschillende opzetstukken
2
Gebruik & onderhoud
Type baardgroei
Middel
Draadloos
Ja
Bruikbaar tijdens laden
Nat en droog te gebruiken
Nee
Spoelbaar
Oplaadtijd
1 uur
Reinigingsstation
Operatie duur
90 min
Schoonmaak indicator
Geschikt voor lichaamsdeel
Baardhaar
Oplaadtijd
1 min
Scheerblad & Messen
Materiaal messen
Roestvrij staal
Materiaal messen
Niet van toepassing
Type scheren
Tondeuse
Zelfslijpende messen
Manier van lengte-instelling
Via draaimechanisme
Maximale verstelbare lengte
20 mm
Minimale verstelbare lengte
0.2 mm
Tussenstappen lengte-instelling
0.2 mm
Verwisselbare scheerkoppen
Geintegreerde precisietrimmer
Verstelbare kammen
Functies
Snel laden functionaliteit
Batterij indicator
Turbo feature
Met opzuigsysteem
Verkoelend element
Met richtlaser
Werkt op batterijen
Draadloos opladen
Trimmersetfunctie
Baardtrimmer
Overige kenmerken
CE markering
Zichtbaar
Geschikt voor nat scheren
Geslacht
Mannen
Hybride trimmer
IP-certificering
IP00 (Geen bescherming)
Ook geschikt voor hoofdhaar
MPN (Manufacturer Part Number)
BT5515/15
Met geheugenfunctie
Minimale lengte instelling
0.4 mm
Taal handleiding
Universeel
Verpakking breedte
142 mm
Verpakking hoogte
91 mm
Verpakking lengte
232 mm
Verpakkingsgewicht
490 g
Docking station
Type kapsel
Langer haar: langer dan 15 mm